بازار cnc ایران
خانه / دستگاه cnc منبت کاری / فروش دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

فروش دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری ماشینی است که میتواند همانند یک پرینتر سه بعدی محصولات نمونه را ساخته و ماشین کاری کند. این ماشین ها در بازار های صنعتی ایران و سایر کشور های جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

دستگاه cnc سه بعدی از جمله رقبای اصلی پرینتر های سه بعدی است که توانایی تولید و ساخت اجسام حجم دار را دارد.

این دستگاه انواع مختلفی دارد که دراین بخش ما قصد داریم به خرید و فروش و همچنین کارایی دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری بپردازیم.

دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

نحوه کار دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

دستگاه cnc یه بعدی منبت کاری نیز مانند سایر نواع cnc یک ماشین کنترل عددی هستند که دارای کامپیوتر اند و امکان برنامه نویسی و ورود کد و نقشه را دارند.

این دستگاه ها ماشین های پنج محوره هستند و همین حرکت و چرخش ماشین در جهت یا حول این محور هاست که  امکان ساخت سه بعدی را به کارگاه ها میدهند.

ماشین cnc سه بعدی منبت کاری همان طور که از نامش پیدا ست مختص منبت کاری ساخته شده و ماده ای که با آن ماشین کاری می شود، انواع چوب است.

دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

خرید دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

باید بدانیم که دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری تنها مناسب انواع منبت کاری و ماشین کاری چور در حالت یه بعدی است در نتیجه ماشینی عمومی و کارآمد در انواع صنایع مختلف نیست.

برای خرید این دستگاه ها میتوان به دو صورت زیر اقدام کرد:

  • خرید مستقیم
  • خرید غیر مستقیم

خرید مستقیم ماشین ها شامل خرید از وارد کننده های این محصولات یا سفارش دهی آن ها به برند و تولید کننده اصلی و درخواست ارسال آن می باشد.

اما خرید غیر مستقیم به نوعی خرید از فروشنده هاست و ماشین ها معمولآ نو نیستند.

دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری

خرید دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری دسته دوم

خرید دسته دوم انواع دستگاه cnc سه بعدی منبت کاری، کاری عجیب و دور از ذهن نیست به علاوه به علت مناسب تر بودن قیمت ماشین کرده نسبت به ماشین نو این کار عملی مقرون به صرفه است و در هزینه های کارگاه صرفه جویی میکند.

در نتیجه صرفه اقتصادی خرید ماشین های دسته دوم و کارکرده، این نوع خرید طرفداران زیادی دارد.

البته پیشنهاد می شود به منظور رضایت صد درصدی از خرید ماشین، پیش از خرید انواع ماشین cnc منبت کاری به صورت غیر مستقیم و دست دوم، ماشین را به طور کامل بازرسی کنید و از عدم وجود انواع ایراد ظاهری و فنی در آن اطمینان حاصل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش امیرحسین اسدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493958
شماره شبکه های اجتماعی: 09120493958
آدرس کانال: VianMachine
آدرس سایت: www.cncdar.ir
پست الکترونیکی: vianmachine@yahoo.com
کانال تلگرام